Reklam Alanları

Teos Marina’nın hizmet verdiği seçkin müşteri portföyü, bölgenin turist potansiyeli ve Teos Marina Çarşı ziyaretçileri göz önüne alındığında, ürün lansmanı ve marka tanıtımları için Sığacık’ın en çok tercih edilen reklam alanlarına sahiptir. Lansman, hedef kitleye tanıtılacak ürün, mekan ve hizmetler için Sığacık içerisinde Teos Marina en doğru platformdur.

Teos Marina’da önlü arkalı 5 adet billboard reklam tanıtım alanı; 10 adet çift yönlü (CLP) raket pano bulunmaktadır. Akşamları Teos Marina Çarşı genel aydınlatmaları ile birlikte otomatik olarak ışıkları yanan reklam panolarında, minimum 30 gün ve katları olarak istenen sürelerde kiralama yapılmaktadır. Billboard ve Raket pano kiralamalarında 6 aylık ve yıllık kiralamada indirimler uygulanmaktadır.

Teşhir standı ve uygulama alanı da bulunan firma tanıtımları için, belirlenecek uygun alanlarda minimum 10 metrekarelik tanıtım kiralanabilmektedir. Firmanız ve markanızın tanıtımını yapmak için en uygun yeri rezerve etmek için hemen arayın.